Konkurs na Sędziów w Trybunale Sprawiedliwości
Szanowni!

Jak już wiecie (lub nie) zarządziłem konkurs na stanowiska sędziów w Trybunale Sprawiedliwości. Proszę zapoznać się z rozporządzeniem i następnie osoby zainteresowane mogą zgłosić chęć udziału w konkursie. Wystarczy że napiszą post w stylu "Ja, Janina Nowak zgłaszam się do Konkursu na Sędziów w Trybunale Sprawiedliwości. Oświadczam iż zapoznałam się z Rozporządzeniem Prezydenta w sprawie zarządzenia konkursu na sędziów w Trybunale Sprawiedliwości". Dla mnie ma to średnie znaczenie w jaki sposób wyrazicie chęć obsadzenia stanowiska, ale ma to być jawne i koniecznie w tym wątku.

Po zakończeniu I etapu osoby które wyraziły chęć, uzupełnią chęć obsadzenia stanowiska o uzasadnienie dlaczego to oni itd. Wysłać taką wiadomość będzie trzeba w terminie podanym w rozporządzeniu, najlepiej na pw Henia Wespucziego.

Dodatkowe informacje:
Łączna ilość stanowisk do obsadzenia: 2
Sąd w którym znajdują się wakaty: Trybunał Sprawiedliwości
Sędziowie obsadzający do tej pory w/w stanowiska: Tymoteusz Alatriste, Henryk Wespucci
Odpowiedz
Ja, Gieorgij Attlee Akselrod zapoznałem się z rozporządzeniem prezydenta o zarządzeniu konkursu na sędziów w Trybunale Sprawiedliwości i zgłaszam się do tego konkursu
/-/ Gieorgij  Attlee Akselrod
1
Odpowiedz
Można wiedzieć, kiedy skończy się ten konkurs?
Odpowiedz
Przechodzimy z opóźnieniem do drugiego etapu, który potrwa do poniedziałku. Przepraszam za lekkie przesunięcia.
Odpowiedz
A jest w ogóle opcja, by nie udało się Panu Akselrod zostać sędzią?
Odpowiedz
Jeśli nie ma, to drugi etap jest tylko zbędnym przedłużaniem.
[Obrazek: AdU.png]
 Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
[Obrazek: signaturen.png]
Odpowiedz
Wysłałem już wiadomość. Mógłby Pan Prezydent skrócić drugi etap?
/-/ Gieorgij  Attlee Akselrod
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools