Kampanie wyborcze kandydatów na posłów
W tym wątku poszczególni kandydaci mogą zamieszać swoje programy wyborcze oraz prowadzić swoje kampanie.
Kandydatom można zadawać pytania.

@Erlich Mentz
@Leszek Roskohard-Tracz
Odpowiedz
Więc tak:

Jestem człowiekiem! Jestem Leszkiem! I jako Leszek dzisiaj do was bracia i siostry(jak jakieś są), do was przemówie! A więc przedstawiam wam swoją kampanię która zwie się kampanią wyborczą.
Ludzie potrzeba nam reform! Potrzeba nam muzyki! Potrzeba nam sensacji! A przede wszystkim
potrzeba nam ważnych ustaw! Jako że wiemy jak dużo żywiołów i klęsk żywiołowych było w naszym państwie! Dlatego trzeba wprowadzić wszystko, co pomoże nam w walce z żywiołami! Nie mogę wam niczego obiecać, bo obietnice składają tylko mendy i złodzieje. Ale mogę zapewnić! Że
będą walczył o to by nasze państwo stało się bezpieczniejsze! Żeby w państwie nastał rozwój muzyki! Żeby nastał rozwój artystów i poetów! I co najważniejsze, żeby zrobić więcej miejsc pracy! Ponadto zapewniam wam, że sądy będą aktywniejsze! Że wydarzenia/przekierowania
będą aktywniejsze! Że sam Leszek Roskohard-Tracz będzie aktywniejszy! Dlatego, wybierzcie mnie!! Jak mnie lubisz, to wybierz mnie. Jak mnie nie lubisz, to tymbardziej wybierz mnie!
Udowodnij że masz odwagę by poprzeć moją kanydaturę do parlamentu U-T-N! Udowodnij swoim kolegą z prowincji, że się mnie nie boisz i oddasz głos na mnie i tym samym pokażesz jak bardzo jesteś odważnym i dojrzałym człowiekiem!

Jeżeli macie jakieś pytania. Jeśli coś w was siedzi i się boicie zapytać. To ja Leszek powiadam wam, że się nie bójcie! Zadawajcie pytania! Albowiem kto pyta, nie błądzi! Kto pyta, ten chce powiększyć własną wiedzę! Kto pyta pragnię rozwoju! Tym niestety, ale kiedyś trzeba skończyć przemowę kampanii wyborczej i ja ją kończę teraz.

Podpisuje:
Leszek Roskohard-Tracz
Arcybiskup Kościoła Garapeńskiego, Dowódca 1.Skrzydła Obrony Powietrznej w Siłach Powietrznych UTN i Poseł Parlamentu UTN
Były Prezydent Republiki Ardemi
Były Konsul Konsulatu Ardemii
Były Burmistrz Hergamu i Bordorku
Były Marszałek Sił Zbrojnych Republiki Ardemii
Były Szef CBA Republiki Ardemii
Były Minister Finansów Republiki Ardemii
Były Minister Zdrowia Republiki Ardemii
Były Minister Spraw Wewnętrznych Republiki Ardemii
Były Minister Sztuki i Kultury Republiki Ardemii
Były Minister Spraw Zagranicznych Republiki Ardemii
Były Sędzia TK Republiki Ardemii
Były Parlamentarzysta Republiki Ardemii
Odpowiedz
(18.08.2018, 17:10:44)Leszek Roskohard-Tracz napisał(a): Ponadto zapewniam wam, że sądy będą aktywniejsze!

Zaczynam się bać... Ale zapytam: w jaki sposób ma Pan zamiar to zrobić?
Odpowiedz
Panie @Christopher Kononowitz Mam zamiar zrobić to jak najszybciej!! A im szybciej to zrobimy razem, tym lepiej będzie to dla całego narodu UTN!
Arcybiskup Kościoła Garapeńskiego, Dowódca 1.Skrzydła Obrony Powietrznej w Siłach Powietrznych UTN i Poseł Parlamentu UTN
Odpowiedz
Czyli proponuje Pan wydawanie wyroków bez przeprowadzania rozpraw, jak sądzę, aby było "jak najszybciej"? Dość odważnie.
Odpowiedz
No tak. Poważne sprawy wymagają odważnych decyzji. Im dłużej zwlekamy tym gorzej dla narodu UTN. Mało tego nie tylko rozprawy powinny być szybciej przeprowadzane, ale też powinno ich być więcej! Teraz jest ich zdecydowanie za mało! To skandal!
Odpowiedz
Ale wie Pan, że żeby rozprawę otworzyć to trzeba mieć jakiś dowód na popełnienie czynu karalnego przez daną osobę? Sąd to nie zabawka, to poważna instytucja.
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz
Kampania wyborcza 2/10.
[Obrazek: AdU.png]
 Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
[Obrazek: signaturen.png]
Odpowiedz
Dlatego jako poważna instytucja, powinien poważnie rozmyśleć nad zwiększeniem ilości rozpraw.
Oczywiste jest że trzeba mieć dowód na popełnienie czynu karalnego. Jednak Sąd tylko wagi najwyższej rozprawy rozpatruje. A np.kradzież, zaśmiecanie w miejscach publicznych, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, też powinny trafić do sądu, by zrobić z nich rozprawę. I jak jest dowód w tej sprawie, to rozprawa powinna być rozpoczęta w trybie natychmiastowym, w przeciwnym wypadku obciąża status państwa, swoją biernością nad tym przestępstwem. Im więcej przestępstw jest karanych przez sąd, tym lepiej dla narodu UTN. Im szybciej są karani lub też nie karani, tym mniej obciąża status państwa i państwo może się szybciej rozwijać.
Odpowiedz
Dalszy mój komentarz jest tu zbędny...
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools