Ustawa o UPK
Exclamation 
W związku z moją wolą o sprawdzeniu poprawności z prawem tekstu ustawy o UPK, prosiłbym sędziów Trybunału Sprawiedliwości o jak najszybsze sprawdzenie tego tekstu, bym mógł to zaakceptować lub zawetować.

*KLIK*

/-/ Michael Wolferine
Prezydent UTN
Beton i Profesor Niczego
[Obrazek: YPMiTw5.png]
Odpowiedz
Trybunał Sprawiedliwości, 
dnia 18 sierpnia 2018 r.
ZARZĄDZENIE 
z dnia 18 sierpnia 2018 r.

1) Powołać sędziego do rozpatrzenia wniosku:
    – Henryk Wespucci - sędzia TS,

2) Dalsze czynności Sędzia Wespucci podejmie po zaznajomieniu się ze sprawą.

podpisano: 
Christopher Kononowitz
Trybun Sprawiedliwości
Odpowiedz
@Henryk Wespucci Proszę Pana Sędziego o szybkie rozpatrzenie ustawy, bo tkwi w sądzie już od 18 sierpnia.
[Obrazek: AdU.png]
 Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
[Obrazek: signaturen.png]
Odpowiedz
Pan Wespucci nie jest już sędzia TS, gdyż zgodnie z ustwą o incompatibilitas, nie może on pełnić jednocześnie funkcji Prezydenta oraz sędziego TS.
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz
Zgodnie z ustawą i tak powinniśmy się smażyć w piekle.
Odpowiedz
Dugesz, weź mi powiedz jedno - po cośmy tą ustawę uchwalili? Po to, żeby jej przestrzegać, czy po to, żeby sobie była?
Marszałek Parlamentu UTN
Odpowiedz
Krejguś, weź mi powiedz jedno - po cośmy przewrót robili? Żeby teraz wszystko zgodnie z prawem wprowadzać? Skoro jest taka potrzeba, to prezydent musi wykonać tą ostatnią rozprawę. Chyba, że mianuje nowego sędziego.
Odpowiedz
Panie Waksman, przecież oni mają w planie łamanie prawa po wsze czasy. Im najlepiej by się żyło w bezprawnej dyktaturze.
Odpowiedz
Czemu używa Pan czasu przeszłego, skoro powszechnie wiadomo, że aktualnie panuje dyktatura dugoszowców? To nie jest tak, że im by się lepiej żyło, im się dobrze żyje teraz, bo mogą sobie robić co chcą.
Marszałek Parlamentu UTN
Odpowiedz
Oni robią co chcą, nie patrząc na prawo i ustrój, ale trzeba się z tym pogodzić, bo inaczej cię w końcu zbanują. Mnie to tam teraz obchodzi tylko to, aby być Marszałkiem Parlamentu, Arcyksięciem Learven i rozwijać Doctrinę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools