"ZPKM" - wątek informacyjny
#1
Zjednoczona Partia Komunistów Muratyki
Wątek informacyjny
W tym wątku będą publikowane wszelkie nowości związane z działaniami ZPKM na terenie Muratyki oraz UTNu


15 sierpnia 2018 rok - 23:20
1. Powstała Zjednoczona Partia Komunistów Muratyki! Naszym głównym celem będzie przywrócenie socjalizmu kalkila na terenie prowincji Muratyckiej.

2. I Sekretarzem Partii ZPKM został wybrany tow. Kaspar Waksman! I Sekretarzowi życzymy obfitej w sukcesy kadencji na stanowisku IS!

3. Przedstawiono oficjalne logo "ZPKM"!:
[Obrazek: ZPKM_Logo1.png]

4. Na dzień 20 sierpnia zaplanowano zjazd Komitetu Centralnego ZPKM. Odbędzie się on w Zwierzogrodzkiej Galerii Sztuki i Handlu.
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz
#2
13 września 2018 rok - 17:20
1. Wczoraj I Sekretarz Partii spotkał się z komunistami muratyckimi w Sali Plenarnej w Urzędzie Stolicznego Ulenu w Ampraczy. IS rozmawiał z zebranymi nt. ostatnich wydarzeń w Unii, przewrocie oraz nowego Prezydenta UTN z komunistycznej prowincji - tow. Henryka Wespucciego.

2. IS został posłem w Parlamencie UTN! To wielki sukces towarzysze! Poza tym, nasz przywódca, jeszcze zanim zaczęła się kadencja, złożył na biurko przyszłego Marszałka projekt swojej pierwszej ustawy. Pokazuje to, że tow. Kaspar Waksman to bardzo pracowity człowiek.

3. ZPKM stanowczo potępiła cały przewrót oraz osoby w nich uczestniczące. Najbardziej oberwało się tow. Henrykowi Wespucciemu, który na ostatnim zjeździe partii został okrzyknięty "ekskomunikowanym z komunizmu kalkila".
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościUser Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools