Zrzeczenie się obywatelstwa
Szanowny Panie Prezydencie niniejszym zrzekam się obywatelstwa UTN wszelkich przywilejów i obowiązków z tego  wynikających.

Na początku chciałem aktywnie działać w UTN ale przenosiny na to wspólne forum to mnie dobiły, wracam do korzeni do Bialeni będę starał się jej pomóc.

Pozdrawiam
Kamil Mikołaj Stachowiecki
Odpowiedz
No nie wiem, za poprzedniej kadencji prezydenta bez napisanego wniosku o możliwość zrzeczenia się obywatelstwa, to ani rusz. Teraz to nie wiem, jak jest.
Odpowiedz
Taki mądry, taki mądry, a nie wie, że od momentu wprowadzenie w życie ustawy o obywatelstwie unijnym można się go zrzec w każdym dziale na forum. Ot wielki uczony się znalazł.
[Obrazek: podpis1.png]
Prezydent III Republiki Muratyki
Marszałek Parlamentu UTN
Poseł Parlamentu III kadencji
I Sekretarz Zjednoczonej Partii Komunistów Muratyki
Odpowiedz
No w sumie Pana wola, liberalizm u nas to codzienność. Libertarianizm chyba też.

Przyjmuję wniosek. Witamy w świecie bez wizy i obywatelstwa.
Beton i Profesor Niczego
[Obrazek: YPMiTw5.png]
Odpowiedz
Ciekawe, czy będę mógł umieścić tego byłego obywatela na mojej liście. To dopiero interesująca kwestia.
Odpowiedz
(16.08.2018, 00:14:35)Christopher Kononowitz napisał(a): Ciekawe, czy będę mógł umieścić tego byłego obywatela na mojej liście.

Odradzam.
[Obrazek: AdU.png]
 Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
[Obrazek: signaturen.png]
Odpowiedz
(16.08.2018, 00:19:48)Kamiljan de Harlin von Wespucci napisał(a):
(16.08.2018, 00:14:35)Christopher Kononowitz napisał(a): Ciekawe, czy będę mógł umieścić tego byłego obywatela na mojej liście.

Odradzam.

Aż tak źle to odebrano w niektórych kręgach? To rzeczywiście pechowy dzień.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

User Profile Send Private Message E-mail Find all posts Find all threads Mod Tools Admin Tools